איזה מחסן מתאים לאחסנת מוצרי יבוא מחול

מחסן לכל שימוש

מחסן

מחסנים בגינה, מחסני מתכת ומחסני עץ, כולם יכולים לשמש אותנו כמחסנים אמינים ביותר ועמידים לאורך שנים. אם אתם צריכים לאפסן דבר מה, מחסן הוא הפתרון הטוב ביותר לכל מה שתצטרך: אפסנה של מוצרי תינוקות, משחקי ילדים, צעצועים, ציוד עבודה בגדלים שונים, ציוד אלקטרוני, סחורה ואף מוצרי יבוא מחול. כל אלו לא יכולים לשבת אצלך בסלון או בגינה ולכן הם צריכים מקום מקורה שיגן עליהם ממפגעי מזג אויר כמו גשם, רוח חזקה ושמש יוקדת. כדי למצוא את המחסן הטוב ביותר מבין שלל המחסנים שמוצעים למכירה, שיתאים לדרישותיך בצורה הטובה ביותר, כדאי שתתייחס לכל הקריטריונים.

איזה מחסן מתאים לאחסנת מוצרי יבוא מחול

  • ישנם מחסנים רבים שעשויים מחומרים שונים ועל כן חשוב לוודא מה רמת העמידות שלו לחום. מוצרים רבים שמיובאים מחול ונמצאים במחסני גינה יכולים להשתמר הטיב במשך שנים רבות אך גם להיהרס ולהתבלות מהחום הרב. בקנית מחסן חשוב לבדוק עד כמה הוא הבידוד שלו נגד הסביבה הוא בידוד ראוי כדי לדעת מה נוכל לאחסן בו בדיוק. מחסנים ממתכת למשל מבודדים לא רע, מחסנים מעץ יכולים להיות חמים ולחים יותר ומחסן PVC מבודד נפלא.
  • העמידות והאטימות של המחסן לחדירת מים ולמפגעי מזג אוויר היא אחד הקריטריונים החשובים שצריכים לבדוק בקניית מחסן. ציוד יבוא מחול יכול לחכות מחסני גינה זמן רב עד שיגיע ללקוחות שלו ויכול לעבור גם תקופות שונות בין היתר גשמים, ברד ורוחות. כדי להגיע לבחירה הטובה ביותר בדקו את איכות המחסן ותקנו רק מחברה מוכרת.
  • הגודל כן קובע: המחסן שיהיה הכי טוב לאחסנת מוצרים מחול תלוי מאוד בסוג המוצרים. ישנם מחסני קירור שיכולים להתאים לציוד שצריך טמפרטורה קרה, ציוד גדול צריך מחסן רחב יותר וחבילות קטנות יהיו מסודרות הטב במחסן שמחולק למדפים.

קונים מחסן רק מחברה מוכרת

לא משנה איזה מחסן תבחרו ואיך תבצעו את סקר השוק שלכם לבירור על מחירים, מחסנים חובה לרכוש אצל חברה מוכרת שתיתן מענה רציף לבעיות הלקוח כולל שירות תיקונים ושיפור אטימות במידת הצורך. תקנו רק מחברה מוכרת ואל תתפשרו בנכס שיהיה לכם לאורך שנים.

דילוג לתוכן